تبلیغات
all in one - خیابان را عوض کن

Touch my whole world with your finger tips

 
خیابان را عوض کن
نویسنده :
 ♪♪♪ΔΪΜΌΝΔ♪♪♪ ♫♫♫♫
تاریخ :
 یکشنبه 24 فروردین 1393
زمان :
 05:47 ب.ظ

نظرات () |

از یک آدم موفق که زندگی سخت و پرتلاطمی داشت خواستند عصاره زندگی خود را در یک کتاب بنویسد. او کتابی چهار برگی نوشت به اسم "چهار فصل زندگی من" و در هر برگه یک فصل زندگی خود را به شکل زیر نوشت.
فصل اول زندگی من: از خیابانی عبور می‌کردم. چاله‌ای را ندیدم. داخل آن افتادم. زمین و آسمان را به خاطر این چاله نفرین کردم. خیلی سختی دیدم تا توانستم خودم را از آن چاله بیرون بکشم. اما سرانجام با تلاش و زحمت موفق شدم دوباره سرپا بایستم.
فصل دوم زندگی من: دوباره از آن خیابان عبور می‌کردم. چاله را دیدم اما خودم را به ندیدن زدم. دوباره داخل همان چاله افتادم. این بار خودم را هم به خاطر چشم بستن سرزنش کردم. باز هم با سختی زیاد موفق شدم خودم را از آن چاله بیرون بکشانم. هر چند این بار مدت کمتری وقت گرفت اما سختی‌ها و دشواری کار انگار بیشتر بود. به‌خصوص آن‌‌که بخشی از تقصیر و کوتاهی ندیدن چاله به گردن خودم بود.
فصل سوم زندگی من: دوباره از آن خیابان گذشتم. چاله را دیدم. اما این بار احتیاط کردم و از آن فاصله گرفتم و در حالی که به شدت می‌ترسیدم چاله را دور زدم و از آن دور شدم.
فصل چهارم زندگی من: خیابان را عوض کردم! و از آن به بعد بود که همیشه موفق بودم.
نویسنده :سعید گل محمدی
 
سازگارترین مرورگرها برای وبلاگ: mozilla,internet explorer
لطفا برای شنیدن صدای موزیک از این مرورگر ها استفاده کنید
 
   
   
 
 
   
   
  چگونه عزیز همسرمان باشیم؟ , نحوه ی قرار دادن سکشن و حذف آن , سهراب سپهری , در , شماره گذاری حرفه ای در ورد , حذف sectionدر ورد , دانلود , ی درج شماره صفحه در Microsoft Word 2003/2007/2010 بایستی به تبIn , صادق هدایت , عکس ,  
  » تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

  فروشگاه عینک آفتابی دریافت کد بارش برف 
 
تمام حقوق این وب سایت و مطالب آن متعلق به all in one می باشد.
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

شارژ ایرانسل

فال حافظ